Congratulations to all of the students that participated in this year’s PP&K Event!!!  Great job!

NAPOLEON LIONS CLUB 48TH PUNT, PASS, AND KICK

 119 STUDENTS-GRADES 1-6

INDIVIDUAL GRADE CHAMPIONS

1ST GRADE-LOGAN HANKIS-113’    0”

2ND GRADE-SHAE CAROFFINO-122’    2”

3RD GRADE-TYLER LAUSCH-157’    11”

4TH GRADE-BYRON CREECH-174’    4”

5TH GRADE-GRANT BRADLEY-214’    5”

6TH GRADE-SEAN PHILLIPS-229’    6”

MEDAL WINNERS BY GRADE:

1ST GRADE:       KADEN REASON, OWEN SMITH, ALEX DONAHEE, KAESON PARTIN

2ND GRADE:      DAVID PICHEA, BRADY MCLAIN, TRISTAN TAYLOR, GAVIN DAVIS

3RD GRADE:      TURNER AHRENS, BRODY DENNING, BRADY WARNER, JORDAN CHAFFIN

4TH GRADE:      PEYTON DENNING, KHRISTOPHER ROCKWELL, AUSTIN WOOD, CHASE WEATHERFORD

5TH GRADE:      HOLDEN VANPOPPEL, CONNER BACON, COOPER WYERS, MASON ROTH

6TH GRADE:      ANDRE WILLIAMS, NATE LOWE, MIKE TOWLER, TRENT JESTER

ADDITIONAL JERSEY WINNERS BY GRADE

1ST Grade:          Lucas Anderson, Katelyn Ault, Shyanne Blossom, Caden Borders, Hannah Doughty, Donovan Keinath, Nolan Kirsch, Quinn Olson, and Lydia Warner.

2ND Grade:          David Beauchamp, Gage Breining, Adam Buckley, Adyn Crabtree, Nick Davis, Brittany Doughty, Rylan Lovett, Mason Preece, Izayah Scott, Scotty Waldron, and Ashton Warner.

3RD Grade:          Aiden Brooks, Ayden Burroughs, Lucas Conaway, Kyson Cudworth, Lukas Curylo, Damian Falls, Kaitlyn Falls, Aiden Harris, Leevi Latocki, Carter Murphy, Carter Murray, Drew Norman, James Overton, Hayden Rendall, Cade Rugg, Nick Smith, Grant Straub, Corey Sutton, Jamie Swope, and Peyton Thorne.

4TH Grade:          Zack Bamm, Dakodah Burke, Lionel Campbell, Joseph Davis, Joseph Donahee, Landon Duckham, Caleb Eason, Noah Hanner, Brody Keith, Carson Lovett, Camdin Murray, Quinn Odegard, Maddox Robison, Dallas Smith, and Caiden Woodard.

5TH Grade:          Madison Breining, Kayden Fowler, Lucas Hankis, Aleigha Harris, Kyra Haystead, Derek Irvine, Nick Kirsch, Haden McLain, Scarlet Murphy, Bryce Oxbrough, Jennifer Pichea, Von Quigg, Nathan Root, Ashton Sundin, Reed Vincent, and Carter Wilkinson.

6TH Grade:          Conner Atwell, Dawson Blossom, Samantha Burgess, Jenna Cudworth, Makana Curylo, Hannah Gretzner, Dylan Hartzell, Braydon Madl, Ryan Olson, Nicholas Patrick, Ryan Reasoner, and Aiden Thorne.

CHAIRPERSON:  DON ANDERSON